PH25DTMR
econ connect Housing for D-Sub connectors 25 pin with spring lock with long thumbscrews, metalized
EVE Item Number:
PH25DTMR
My Item Reference (SKU):
stock
36 piece(s)
Minimum Quantity 1 piece(s)
Packing Unit 100 piece(s)
Master Carton 1000 piece(s)
EAN 4039289017320
Gross weight 0.0194 kg
Customs Number Only for registered user
Country of Origin Only for registered user
Price (net)
Print this Page
Document Type Language
econ_PHxDTMR.pdf Datasheet ENU Download
Quantity:
Technical Data:
Shield
yes
Kind
enclosure
Version
with spring lock
Orientation
straight
Colour
metallized
Cable Diameter
≤ 11 mm
Complementary Products:
    Entry 1 to 4 of 4
  • All
Related Components of this Product:
    Entry 1 to 2 of 2
availiable PH9DTMR - Abbildung D-Sub Haube (29)
econ connect
PH9DTMR
econ connect Housing for D-Sub connectors 9 pin with spring lock with long thumbscrews, metalized
EVE: PH9DTMR
  • PU: 100 piece(s)
  • RPU: 1000 piece(s)
  • MOQ: 1 piece(s)
total stock:
76 piece(s)
availiable
Quantity
availiable PH15DTMR - Abbildung D-Sub Haube (8)
econ connect
PH15DTMR
econ connect Housing for D-Sub connectors 15 pin with spring lock with long thumbscrews, metalized