MT250AGN
Push-button solder SPNO 0.5 A 250 Vac 1 pin green
EVE Item Number:
MT250AGN
My Item Reference (SKU):
stock
1,909 piece(s)
Minimum Quantity 10 piece(s)
Packing Unit 100 piece(s)
EAN 4039289063082
Gross weight 0.00294 kg
Customs Number Only for registered user
Country of Origin Only for registered user
Price (net)
Print this Page
Quantity:
Technical Data:
Terminal
solder
Kind
push-button
Illumination
none
Operating Voltage
≤ 250 Vac
Colour
green
Function
normally open
Related Components of this Product:
    Entry 1 to 5 of 5
availiable MT250ASW - Abbildung Schalter (34)
MT250ASW
Push-button solder SPNO 0.5 A 250 Vac 1 pin black
EVE: MT250ASW
  • PU: 100 piece(s)
  • MOQ: 10 piece(s)
total stock:
1,895 piece(s)
availiable
Quantity
availiable MT250ART - Abbildung Schalter (33)
MT250ART
Push-button solder SPNO 0.5 A 250 Vac 1 pin red
EVE: MT250ART
  • PU: 100 piece(s)
  • MOQ: 10 piece(s)
total stock:
availiable
availiable MT250ABL - Abbildung Schalter (30)
MT250ABL
Push-button solder SPNO 0.5 A 250 Vac 1 pin blue
EVE: MT250ABL
190 piece(s)
availiable MT250AGE - Abbildung Schalter (31)
MT250AGE
Push-button solder SPNO 0.5 A 250 Vac 1 pin yellow
EVE: MT250AGE
425 piece(s)
availiable MT250AWS - Abbildung Schalter (35)
MT250AWS
Push-button solder SPNO 0.5 A 250 Vac 1 pin white